R24P15S/P/X2/R8 ImagineRecom Power Imaginea poate fi reprezentare.
Vedeți specificații pentru detalii despre produs.
Sfaturi calde
Prețul final este supus rezultatului anchetei
Timpul de răspuns la anchetă este de 12-24 ore, vă vom oferi un răspuns exact cât mai curând posibil
R24P15S/P/X2/R8
Prețul scării
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : R24P15S/P/X2/R8
Statutul RoHs :
Producator / Marca : RECOM Power
Starea stocului : -
Descriere : DC DC CONVERTER 15V 1W
Barca din : Hong Kong
Foi de date : R24P15S/P/X2/R8.pdf
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. R24P15S/P/X2/R8
Producător RECOM Power
Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila In stoc
Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 8 kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V
Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module
Dimensiune / Dimensiune 0.77' L x 0.39' W x 0.49' H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R (1W)
Putere (Wați) 1 W
Pachet / Caz 7-SIP Module, 4 Leads
Pachet Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP
Eficienţă 83%
Curent - Ieșire (Max) 66mA