ERG-1FJS100E ImaginePanasonic Electronic Components Imaginea poate fi reprezentare.
Vedeți specificații pentru detalii despre produs.
Sfaturi calde
Prețul final este supus rezultatului anchetei
Timpul de răspuns la anchetă este de 12-24 ore, vă vom oferi un răspuns exact cât mai curând posibil
ERG-1FJS100E
Prețul scării
503 pcs Stock
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : ERG-1FJS100E
Statutul RoHs :
Producator / Marca : Panasonic
Starea stocului : 503 pcs Stock
Descriere : RES 10 OHM 5% 1W AXIAL
Barca din : Hong Kong
Foi de date : ERG-1FJS100E(1).pdfERG-1FJS100E(2).pdf
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. ERG-1FJS100E
Producător Panasonic
Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 503 pcs
Toleranţă ±5%
Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Dimensiune / Dimensiune 0.110' Dia x 0.354' L (2.80mm x 9.00mm)
Serie ERG
Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 1W
Pachet / Caz Axial, Radial Formed
Pachet Cut Tape (CT)
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C