ML3010FE-R52
Numărul producătorului : ML3010FE-R52 Statutul RoHs : RoHS Compliant
Producator / Marca : Ohmite Starea stocului : -
Descriere : RES 301 OHM 1% 1/2W AXIAL Barca din : Hong Kong
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. ML3010FE-R52
Producător Ohmite
Descriere RES 301 OHM 1% 1/2W AXIAL
Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS Compliant
cantitate valabila In stoc
Foi de date ML3010FE-R52(1).pdfML3010FE-R52(2).pdfML3010FE-R52(3).pdf
Toleranţă ±1%
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serie Metal Devil® ML
Rezistenţă 301 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W