MCGD25N04-TP
Prețul scării
60 pcs Stock
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : MCGD25N04-TP
Statutul RoHs :
Producator / Marca : Micro Commercial Components (MCC)
Starea stocului : 60 pcs Stock
Descriere : DUAL N-CHANNEL MOSFET, DFN3333-D
Barca din : Hong Kong
Foi de date : MCGD25N04-TP.pdf
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. MCGD25N04-TP
Producător Micro Commercial Components (MCC)
Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 60 pcs
Foi de date MCGD25N04-TP.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide)
Pachetul dispozitivului furnizor DFN3333-D
Serie -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 18mOhm @ 8A, 10V
Putere - Max 3W
Pachet / Caz 8-PowerVDFN
Pachet Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 750pF @ 20V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Feature -
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 40V
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 25A