228ADVAAFCBBC
Prețul scării
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : 228ADVAAFCBBC
Statutul RoHs :
Producator / Marca : CTS Electronic Components
Starea stocului : -
Descriere : 228ADVAAF+C STYLE IN BRIGHT BLAC
Barca din : Hong Kong
Foi de date : 228ADVAAFCBBC.pdf
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. 228ADVAAFCBBC
Producător CTS Electronic Components
Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila In stoc
Foi de date 228ADVAAFCBBC.pdf
Stilul de terminare PC Pin
Switch Travel 0.25mm
Funcția de comutare Off-Mom
Serie 228A
Pachet Tray
Contur 7.20mm x 6.80mm
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Forța de operare 160gf
Tipul de montare Through Hole
Viața mecanică 100,000 Cycles
Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare LED, Amber
lumină Illuminated
Caracteristici -
Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC