CF1/4W820KJT Imagine Imaginea poate fi reprezentare.
Vedeți specificații pentru detalii despre produs.
Sfaturi calde
Prețul final este supus rezultatului anchetei
Timpul de răspuns la anchetă este de 12-24 ore, vă vom oferi un răspuns exact cât mai curând posibil
CF1/4W820KJT
Prețul scării
1000 pcs Stock
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : CF1/4W820KJT
Statutul RoHs : RoHS Compliant
Producator / Marca : Lumimax Optoelectronic Technology
Starea stocului : 1000 pcs Stock
Descriere : RES 820K OHM 5% 1/4W AXIAL
Barca din : Hong Kong
Foi de date : CF1/4W820KJT.pdf
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. CF1/4W820KJT
Producător
Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS Compliant
cantitate valabila 1000 pcs
Foi de date CF1/4W820KJT.pdf
Toleranţă ±5%
Coeficientul de temperatură 0/ -700ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serie CF
Rezistenţă 820 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
Pachet / Caz Axial
Pachet Tape & Box (TB)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C