RM04F4302CT ImagineCal-Chip Electronics, Inc. Imaginea poate fi reprezentare.
Vedeți specificații pentru detalii despre produs.
Sfaturi calde
Prețul final este supus rezultatului anchetei
Timpul de răspuns la anchetă este de 12-24 ore, vă vom oferi un răspuns exact cât mai curând posibil
RM04F4302CT
Prețul scării
60000 pcs Stock
Vrei un preț mai bun?
Vă rugăm să faceți o anchetă și vom răspunde imediat.
Numărul producătorului : RM04F4302CT
Statutul RoHs :
Producator / Marca : CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Starea stocului : 60000 pcs Stock
Descriere : RES SMD 43K OHM 1% 1/16W 0402
Barca din : Hong Kong
Foi de date :
Calea de transport : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Nr.
Cantitate
Numele Companiei:
nume de contact:
Email-ul tau:
Telefon:
Mesaj:
Tipul companiei:
Trimite cererea
  • Verifica:
  • Trimite cererea
Nr. RM04F4302CT
Producător CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 60000 pcs
Foi de date
Toleranţă ±1%
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RM
Rezistenţă 43 kOhms
Evaluări -
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Pachet Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)